Новини

Стивън Джерард е играч на мача Англия - Украйна

Публикувана от sportal.bg в Спорт
Дата: 2012-06-20 01:08:00, видяна 159 пъти

Капитанът на английския национален отбор по футбол Стивън Джерард беше обявен за играч на мача от европейското първенство срещу Украйна. В 48-ата минута халфът на Ливърпул подаде на Уейн Рууни за единственото попадение в двубоя, с което Англия спечели първото място в група "D" и се класира на четвъртфинал срещу отбора на Италия.

Сподели:
Етикети: играч, мача, Англия, Украйна, Джерард, Стивън

Анонимни потребители не могат да коментират. Влез или се регистрирай.

Валверде: Понякога отборите,...

Валверде: Понякога отборите, които пазят персонално Меси, ни правят... преди 22ч. 53мин.
Старши треньорът на Барселона Ернесто Валверде осстана доволен от победата с 3:0 над... още»
Без публика и без Камбуров, но с... Шеф на Септември със странно... Нефтохимик изпусна Черноморец... Марсилия се справи с Тулуза (видео)