Новини

Живко Миланов с жълт картон при победа на АПОЕЛ (видео)

Публикувана от sportal.bg в Спорт
Дата: 2017-03-20 23:21:00, видяна 41 пъти

Българският защитник Живко Миланов игра цял мач за АПОЕЛ (Никозия), който победи с 2:0 гостуващия АЕЛ (Лимасол) в мач от поредния кръг на кипърското първенство. Десният бек получи жълт картон в 18-ата минута, а неговия тим стигна до успеха с попадения на Пиерос Сотитиу и Роджър Каняс.

Сотириу откри резултата от дузпа в 45-ата минута, а в началото на второто полувреме Каняс отбеляза и втори гол. В края на двубоя в игра се появи и бившият нападател на Ботев (Пловдив) Вандер Виейра.

АПОЕЛ е убедителен лидер в класирането с 68 точки, следван от Аполон (Лимасол) с 61.

АПЕЛ (Никозия) - АЕЛ (Лимасол) 2:0
1:0 П. Сотириу (45) д.
2:0 Р. Каняс (48)

Сподели:
Етикети: картон, Миланов, Живко, АПОЕЛ

Анонимни потребители не могат да коментират. Влез или се регистрирай.

Григор Димитров пробва нова...

Григор Димитров пробва нова ракета срещу Рафаел Надал преди 22ч. 16мин.
Най-добрият ни тенисист Григор Димитров май пак върви към смяна на ракетата още»
Зидан доволен след загубата от... Изгоненият Ивайло Марков: Малък съм... Номерът на Лаказет предизвика... Де Роси: Ювентус няма слабо място