Новини

Кмет черпи шампиони на България по волейбол

Публикувана от sportal.bg в Спорт
Дата: 2017-07-05 18:29:00, видяна 28 пъти

Момчетата от ВК „Пирин“, гр. Разлог до 12-годишна възраст станаха Републикански шампиони. Кметът инж. Красимир Герчев посрещна спортистите в кабинета си с шампионска торта.

Волейболистите от Разлог до 12-годишна възраст спечелиха финалите на държавното първенство по волейбол. В състезанието участваха 18 отбора, разделени в три групи. Първият турнир от държавното първенство се проведе в гр. Луковит, след което Суперфинала бе в гр. Етрополе.

Там, във финалната шестица, отборът на ВК „Пирин“ Разлог, с треньор Георги Белчев, победи петте опонента и спечели златните медали. За 6-те дни от първенството младите надежди от Разлог изиграха общо 10 мача, като отстраниха школите на волейболната академия на „Люлин“ и академията на Стойчев и Казийски.

Мартин Мандаров грабна статуетката и за най-добър състезател на България в тази възраст. Инж. Красимир Герчев пожела на волейболистите да запазят спортния си дух и да продължават да печелят безапелационно и занапред.

Милчо Максимов

Сподели:
Етикети: Кмет, волейбол, черпи, шампиони

Анонимни потребители не могат да коментират. Влез или се регистрирай.

Агуеро удари фен (видео)

Агуеро удари фен (видео) преди 2ч. 14мин.
Нападателят на Манчестър Сити Серхио Агуеро не успя да се овладее след сензационната... още»
Спортинг ликува след гол в 99-ата... Испанските власти няма да повдигат... Валверде: Челси е шампионът в... Хубчев не игра при загуба от ПАО...