Новини

Моци и компания с тежко поражение от Холандия в Букурещ

Публикувана от sportal.bg в Спорт
Дата: 2017-11-14 22:52:00, видяна 38 пъти

Националният отбор на Румъния допусна тежко поражение с 0:3 от Холандия в контролна среща, играна в Букурещ. Цял мач за домакините записа защитникът на Лудогорец Козмин Моци, а Клаудиу Кешерю също бе в групата, но не се появи на терена.

И трите гола за Холандия паднаха през втората част. Още в 47-ата минута Берхуйс направи страхотен пробив по дясното крило и центрира в наказателното поле, където Мемфис Депай отблизо с глава прати топката в мрежата за 0:1.

Десет минути по-късно резултатът бе удвоен. Отново Берхуйс центрира отдясно и Райън бабел засече кълбото в мрежата.

Третият гол падна в 82-ата минута, а асистенцията за него и този път бе на Берхуйс, който центрира от фаул и Люк де Йонг с глава оформи класическата победа за своя тим.

Сподели:
Етикети: компания, Букурещ, поражение, Холандия, Моци

Анонимни потребители не могат да коментират. Влез или се регистрирай.

Агуеро удари фен (видео)

Агуеро удари фен (видео) преди 2ч. 9мин.
Нападателят на Манчестър Сити Серхио Агуеро не успя да се овладее след сензационната... още»
Спортинг ликува след гол в 99-ата... Испанските власти няма да повдигат... Валверде: Челси е шампионът в... Хубчев не игра при загуба от ПАО...