Новини

Лукаку съсече “самураите” (видео)

Публикувана от sportal.bg в Спорт
Дата: 2017-11-15 00:13:00, видяна 31 пъти

Националният отбор на Белгия победи с 1:0 Япония в контролна среща, играна на стадион “Ян Брейдел” в Брюж. Авторът на единственото попадение в мача бе нападателят на Манчестър Юнайтед Ромелу Лукаку в 72-ата минута.

Играчите на Япония дълго време успяваха да удържат натиска на домакините, но в 72-ата минута рухнаха. Насер Шадли направи страхотен рейд през отбраната на “самураите”, след което сложи топката на главата на Лукаку, за когото бе елементарно да отбележи отблизо в опразнената врата.

Така “червените дяволи” се върнаха на победния път след равенството 3:3 с Мексико преди четири дни. Тимът на Роберто Мартинес има 7 победи и 1 реми в последните си 8 мача. В същото време Япония продължава с неубедителните игри, като азиатският тим няма победа вече 3 поредни двубоя.

Сподели:
Етикети: Лукаку, съсече, Самураите

Анонимни потребители не могат да коментират. Влез или се регистрирай.

Агуеро удари фен (видео)

Агуеро удари фен (видео) преди 2ч. 13мин.
Нападателят на Манчестър Сити Серхио Агуеро не успя да се овладее след сензационната... още»
Спортинг ликува след гол в 99-ата... Испанските власти няма да повдигат... Валверде: Челси е шампионът в... Хубчев не игра при загуба от ПАО...