Новини

Ранни голове прекършиха Страсбург

Публикувана от sportal.bg в Спорт
Дата: 2018-01-12 23:59:00, видяна 37 пъти

Новакът Расинг Страсбург записа втора поредна загуба в Лига 1. В домакинството си на Гинган съставът на Тиери Лорей отстъпи с 0:2 и остана на 11-о място в класирането. Гостите пък вече са 6-и и могат да мечтаят за участие в евротурнирите.

Двубоят се разви много лошо за Страсбург и отборът допусна два гола още в първия четвърт час. Янис Салибур откри резултата в 8-ата минута след многоходова комбинация на гостите. Халфът беше изведен в наказателното поле и технично стреля над вратаря Александре Оукиджа.

Етикети: голове, Страсбург, Ранни, прекършиха

Анонимни потребители не могат да коментират. Влез или се регистрирай.

Георги Сеганов: Трябва да...

Георги Сеганов: Трябва да играем освободено, за да имаме шансове да... преди 3ч. 27мин.
Разпределителят на националния ни волейболен отбор Георги Сеганов коментира след... още»
Лаутаро Мартинес се завръща в... Героят на България: Беше важно да... Теодор Салпаров: САЩ е фаворит за... Нишикори стигна до 1/2-финала в Метц