Новини

Ранни голове прекършиха Страсбург

Публикувана от sportal.bg в Спорт
Дата: 2018-01-12 23:59:00, видяна 39 пъти

Новакът Расинг Страсбург записа втора поредна загуба в Лига 1. В домакинството си на Гинган съставът на Тиери Лорей отстъпи с 0:2 и остана на 11-о място в класирането. Гостите пък вече са 6-и и могат да мечтаят за участие в евротурнирите.

Двубоят се разви много лошо за Страсбург и отборът допусна два гола още в първия четвърт час. Янис Салибур откри резултата в 8-ата минута след многоходова комбинация на гостите. Халфът беше изведен в наказателното поле и технично стреля над вратаря Александре Оукиджа.

Етикети: голове, Страсбург, Ранни, прекършиха

Анонимни потребители не могат да коментират. Влез или се регистрирай.

Георги Терзиев се надява...

Георги Терзиев се надява Лудогорец отново да играе в групите на ШЛ или... преди 19ч. 54мин.
Защитникът на Лудогорец Георги Терзиев сподели след равенството 1:1 с Цюрих, че се... още»
Бордо превзе Копенхаген с брилянтен... Звезда на Торонто претърпя операция Шок за РБ (Лайпциг) в Група В Кейлор Навас вече си търси отбор във...