Новини

Хофенхайм пак остана извън зона "Европа" (видео)

Публикувана от sportal.bg в Спорт
Дата: 2018-01-13 18:57:00, видяна 12 пъти

Хофенхайм остана с една победа в последните си четири мача в Бундеслигата, с което остава извън зона “Европа”. Този път бившият съперник на Лудогорец в Лига Европа завърши 1:1 при визитата си на Вердер (Бремен) в двубой от 18-ия кръг.

Гостите поведоха в 39-ата минута чрез Бенямин Хюбнер, след като преди това извадиха късмет, след като гредата ги спаси от попадение. Бременчани изравниха чрез Теодор Гебре Селасие в 63-ата минута и трябва да са щастливи от точката, защото вратарят им Иржи Павленка ги спаси от втори гол.

Вердер остава в опасната зона на 16-о място, като извади късмет със загубите на Майнц 05 и Хамбургер ШФ.