Новини

Борусия Дортмунд излезе временно начело в Бундеслигата

Публикувана от sportal.bg в Спорт
Дата: 2018-09-14 23:38:00, видяна 70 пъти

Отборът на Борусия Дортмунд излезе временно начело в Бундеслигата, след като победи у дома с 3:1 Айнтрахт Франкфурт в двубой от третия кръг. С успеха "жълто-черните" събраха 7 точки - с една повече от Байерн Мюнхен, Волфсбург и Херта Берлин, които са с мач по-малко.
КЛАСИРАНЕ
Резултатът на "Сигнал Идуна Парк" беше открит от френския защитник Абду Диало в 36-ата минута.

В 68-ата нападателят на гостите Себастиан Алер успя да изравни, но само четири по-късно домакините отново водеха след страхотен гол на Мариус Волф. В 88-ата минута нападателят на Борусия Пако Алкасер оформи крайното 3:1.

Сподели:
Етикети: временно, Бундеслигата, начело , Борусия Дортмунд

Анонимни потребители не могат да коментират. Влез или се регистрирай.

Марк Маркес над всички в...

Марк Маркес над всички в мократа първа тренировка от MotoGP във... преди 13ч. 56мин.
Шампионът в MotoGP Марк Маркес бе най-бързият пилот в първата свободна тренировка от... още»
Мадс Oстберг поведе на рали... Арнаутович е готов да остане в Уест... Ла Лига може да научи Премиър Лийг... Живко Миланов: Добрият колектив е...