Новини

Берое със седма поредна победа в Адриатическата лига

Публикувана от sportal.bg в Спорт
Дата: 2019-01-17 23:11:00, видяна 445 пъти

Берое постигна седма поредна победа в Адриатическата лига за жени след успех със 74:69 над черногорския Будучност със като гост. С успеха старозагорки събра 15 точки и оглави класирането в лигата.

Старозагорки изиграха силно първо полувреме и водеха със 7 точки на почивката, като успяха да задържат аванса си до края.

Саня Чонг бе най-резултатна за Берое с 21 точки, Ана Почек добави 19. За Будучност по 19 точки вкараха Николина Бабич и Джил Барта.

Следващият мач на Берое в турнира е у дома срещу словенския Триглав на 24 януари.

Среща от редовния сезон на Адриатическата лига по баскетбол за жени:

Будучност (Черна гора) - Берое (Стара Загора) - 69:74 (17:22, 19:21, 14:13, 20:16)