Новини

Нюкасъл с важна победа срещу последния

Публикувана от sportal.bg в Спорт
Дата: 2019-02-23 19:07:00, видяна 230 пъти

Нюкасъл спечели с 2:0 домакинството на Хъдърсфийлд и се отдалечи на четири точки от зоната на изпадащите. След като пропуснаха няколко положения през първото полувреме, “свраките” поведоха след гол на Саломон Рондон, който откри резултата 59 секунди след почивката. Айосе Перес удвои аванса на тима на Рафаел Бенитес в 52-ата минута.

Хъдърсфийлд остана с 10 човека още в 20-ата минута, след като Томи Смит получи червен картон и това до голяма степен предопредели изхода на двубоя. Тимът е закотвен на дъното на класирането с актив от 11 точки.

Нюкасъл записа трета поредна победа на "Сейнт Джеймсис Парк" в първенството. Много силен мач изигра новото попълнение Мигел Алмирон, който за първи път бе титуляр.