Новини

Фен на Шалке 04 показа удивителен талант

Публикувана от sportal.bg в Спорт
Дата: 2019-07-10 21:27:00, видяна 596 пъти

Фен на германския Шалке 04 стана атракцията по време на контролата срещу Рот Вайс (Оберхаузен) с необичаен талант. Той удиви всички като носеше чашата си бира върху главата, а номерата му станаха по-интересни отколкото случващото се на терена, където Шалке 04 спечели очаквано с 3:1.

Тъмнокожият ексцентрик не за първи път удивлява публиката с необичайния си подход при транспортирането на бирата до мястото на трибуните. Същият трик той показа и в мача от Шампионската лига срещу Манчестър Сити на "Етихад" от 1/8-финалите на надпреварата през февруари т.г.

Сподели:
Етикети: талант, показа, Шалке, Удивителен

Анонимни потребители не могат да коментират. Влез или се регистрирай.

Десподов: Пожелавам на всички...

Десподов: Пожелавам на всички България да играе на Евро 2020 токущо
Най-добрият футболист на България за 2018 година Кирил Десподов си пожела много здраве... още»
Хокеистка сравни дупето си с Ферари Спрягана за любовница на Бекер обра... Преговорите между Манчестър Юнайтед... Бордо изхвърча от турнира за Купата...