Новини

Локо (ГО) с тежка загуба при представането на отбора

Публикувана от sportal.bg в Спорт
Дата: 2019-07-12 16:50:00, видяна 289 пъти

Локомотив (ГО) падна тежко с 0:3 от дублиращия отбор на Лудогорец в мача, преди който бе официално представен тимът преди старта на първенството във Втора лига другия уикенд. Домакините се хвърлиха да надиграват „орлите”, но гостите отговориха с бързи и поразяващи контри. Още в 9-ата минута Димитър Митков простреля вратаря Василев за 0:1. После гостите имаха още две-три възможности от почти идентични ситуации.

Локомотивци също имаха своите положения и дори възможност да изпълнят дузпа, но до гол така и не се добраха. Докато футболистите на „Лудогорец” успяха да реализират всичките си стопроцентови положение и си тръгнаха с класическа победа.

Бранимир Костадинов вкара второ попадение в 43-ата минута, а четвърт час преди края отново Димитър Митков оформи крайното 0:3.

Локомотив: Василев, Минков, Тодоров, Ахмед, Харизанов, Пехливанов, Чалъков, Стефанов, Колев, Рамадан, Юруков.

Следващата седмица „Локо” ще върне визитата в Разград. Мачът е на 14 юли, допълнително ще се уточни часът.